קידום ביוטיובהיום יותר מתמיד YouTube הוא לא רק אתר שבו ניתן להעלות ולראות קליפים בייתים וקטעים מצחיקים, YouTube הפך לכלי עוצמתי בעולם השיווק והפרסום באינטרנט.

הצפייה בYouTube היא מאוד מהנה, קלילה ונעימה לגולשים, ולכן הוא הפך להיות אחד האתרים הכי פופולאריים ברשת. מעל למיליארד צפיות בכל יום, הופכות את פלטפורמת הווידאו הזאת לאמצעי שיווקי עוצמתי ביותר, שיכול להזרים אלינו בסופו של דבר לקוחות פוטנציאלים ממוקדים.

קיבצנו עבורכם כמה מהטיפים החשובים ביותר שיסיעו לכם להפוך את הקליפ שלכם לטוב יותר ושיראו אותו כמה שיותר אנשים:

1. תוכן הקליפ

הסוד להצלחה נעוץ בתוכן הסרטון. קליפים מעניינים מושכים אחריהם צפיות מרובות, וגורמים לגולשים לספר על הסרטון שראו לחברים שלהם – כך הוא עובר הלאה לעוד ועוד אנשים. חדשו, היו מקוריים, מצחיקים, ובכך תתנו ערך מוסף אמיתי לצופים שלכם.

2. אורך הקליפ

האורך הממוצע של קליפ ביוטיוב הוא שלוש דקות בערך, אל תעשו קליפ ארוך מידי, זה עלול לשעמם את הצופה. תגיעו מיד לנקודה. זמן זה כסף, רק הפוך.

3. איכות הקליפ

תשתדלו להעלות קליפ באיכות גבוהה, זה מעיד על מקצועניות. שלא יראה חובבני.

4. קישורים לאתר הבית

אם אתם מפרסמים מוצר כלשהו או חברה, תוסיפו את הקישור לאתר בצורה ברורה. אם יש לכם סמל או סימן מסחרי תוסיפו אותו, כך המוצר יהיה מזוהה יותר ע"י הלקוח.

5. אופטימיזציה של חשבון ה YouTubeשלכם

כדי להעלות קליפ עליכם לפתוח חשבון  YouTube, שימו לב שעדיף שתשתמשו בשם של החברה או מוצר צריכה שלכם ולהשתמש במילות מפתח שהינם רלוונטיות לקליפ שלכם. תמיד תעדכנו את החשבון שלכם ותוסיפו קישורים לאתרים נוספים.

6. מנוע החיפוש של YouTube

כמו כל מנוע חיפוש גם ב  YouTubeישנו אלגוריתום שבודק את המילה שהוזנה ונותנת דירוג ע"י חשובים מסובכים של כותרת, התאור של הקליפ, התגיות, מספר צפיות, קישורים, והדירוג. לכן כדי מאוד שכל הפקטורים האלה יהיו אופטימלים על מנת להיות הראשונים שיעלו בחיפוש של מילות המפתח.

7. כתוביות ו/או תרגום

ניתן להתשמש בכתוביות על מנת לשדרג את הקליפ, כך הקליפ יהיה נגיש יותר ומובן יותר. גם תרגום יכול להיות מועיל כדי להגיע לקהל יעד גדול יותר שאינו בהכרך דובר את השפה של הקליפ.

8. להוסיף את כתובת האתר מעל התיאור

כדי שכתובת והקישור לאתר שלכם יהיה זמין מאוד ונגיש ללקוח. השתדלו לשים את הקישור (URL link) מעל תיאור הקליפ כך שיהיה ראשון ולא יצטרך לפתוח את ה"מידע נוסף על הקליפ".

9. בנה ערוץ של קליפים

כדי להצליח בקמפיין שיווקי ב YouTube כדי מאוד להעלות יותר מקליפ אחד בלבד. תעלו הרבה קליפים טובים שקשורים אחד לשני באותו ערוץ וכך תגדילו את סיכויי ההצלחה של הקמפיין YouTube שלכם.

10. אין טיפ עשירי

לכו תעלו קליפ מוצלח. למה אתם מחכים?