קורס שיווק באינטרנט ופרסום ממומן – SEM EXPERT

קורס שיווק ופרסום באינטרנט

עם התקדמות הטכנולוגיה ובעידן שבו אנו מבלים יותר ויותר זמן באינטרנט אנו, חברת דוראן, חברת סאו-סימפל ובית הספר למקצועות השיווק באינטרנט (בחסות מכללת ג'ון ברייס, המרכז המוביל בישראל ללימודי הייטק), גאה להציג את הקורס המקצועי והמקיף ביותר בישראל לפרסום ממומן (SEM – Search Engine Marketing).

האינטרנט, עולם הגודל והשפע טומן בחובו קהל יעד אינסופי לכל מטרה שיווקית, רעיון חדש או עסק קיים. כיצד מוצאים את קהל היעד הרלוונטי לנו בתוך מאגר המידע העצום המורכב מתוכן, תמונות וסרטונים בכל השפות? כיצד נגיע לאותם הגולשים המעוניינים להילחם לאותה מטרה? מהי הדרך היעילה ביותר לביצוע מכירות באינטרנט? כיצד להינות מחשיפה באינטרנט בחינם? מהם הכלים היעילים והאפקטיביים הקיימים היום ברשת?

אומנם גם היום כל חובבן יכול להרוויח כסף דרך אינטרנט, אך היכולת לעלות שלב מחובבניות למקצועיות דורשת שעות עבודה וניסיון רבות וקריאת חומרי לימוד מקיפים. אנו שמחים להציע את הקורס המקיף ביותר לשיווק באינטרנט ופרסום ממומן, ולסייע לכל מי שירצה להתעלות למדרגת מקצוען וללמוד באופן מקיף ומעמיק על עולם השיווק והפרסום באינטרנט.

אם אתם מעוניינים להרחיב ולייעל את הידע המקצועי שלכם בכל הקשור לניהול קמפיינים מוצלחים יותר, להכרות עם התחום והבנה יסודית ומעמיקה של אופי העבודה וניתוח התוצאות של קמפיין פרסומי מוצלח באינטרנט מקומכם איתנו.

קהלי יעד לקורס:

מנהלי פרסום ושיווק, תקציבאים, בעלי אתרים (אתרי מכירות, ונותני שירותים), יועצי שיווק פרסום ופיתוח אתרים, מקדמי אתרים ובעלי חברות לשיווק באינטרנט

קורס שיווק באינטרנטבקורס נלמד על רשתות פרסום באינטרנט מהארץ והעולם,/ Microsoft adCenter  Google AdWords, פרסום ווידיאו באינטרנט, רשת המדיה של הגוגל, מדיות חברתיות (Facebook, YouTube…), מדידת האפקטיביות של הפרסום ברשת, פריסת מדיה ובאנרים, אונליין קופירייטינג, העלאת כמות הקונים בפועל דרך קמ-פיין קיים, שימוש בכלי מיטוב ועוד…

הקורס יאפשר לכל אחד ואחת מכם לשווק את העסק שלו או את החברה בה הוא עובד ברשת האינטרנט בצורה הטובה היעילה והרווחית ביותר , משך הקורס הוא 70 שעות לימוד והדרכה אקדמאיות, בנוסף לתרגולים טכניים ועבודות בפועל. בסיום הקורס יוכלו הסטודנטים לגשת לבחינת ההסמכה של גוגל ולהפוך למקצועני פרסום מוסמכים.

נשמח לראותכם – לפרטים נוספים – 097661321 – שלוחה 3