שירות באינטרנט, ולאינטרנט

האינטרנט הוא המוח שלנו, האינטרנט הוא הידע שלנו, הוא השאלות, הוויכוח והמסקנות. הרשת הווירטואלית היא כמו מסך שעליו מוקרנים כל פיסות הידע האנושי. ככל שעוברים הזמנים, התודעה הזאת הולכת ומחלחלת יותר ויותר אל תוך חיי היומיום, והכמות והמהירות שבה ניתן להגיע למידע ולידע רק הולכת וגדלה.

היכולת לשווק דבר מה ברחבי התודעה המדוברת, ואין זה משנה האם מדובר במסר כלשהו, מוצר, שירות או כל דבר אחר, הוא כמו היכולת להציף בתוך אוקיינוס המידע דווקא דבר כזה או אחר.

זה בעצם היכולת להגיע אל המוחות והלבבות של הרבה אנשים.

זו מחוייבות, ואחריות גדולה.

הפוטנציאל של כל משווק ומפרסם הוא או להיות משרת של כל הצדדים בתוך כל פרויקט, או להפוך לבעל כוח שמנסה לסובב את הקערה בדיוק לצד שהוא, ורק הוא מעוניין בו.

שיווק שכולו שירות, חייב להוות עמוד תווך של סינון, אתיקה, ופעולה הולסטית, שבה כל הצדדים הלוקחים בה חלק ייתרמו (גולש – בעל אתר- והאינטרנט בכלל), ולא ינוצלו.

ההבדל בין משווק אמיתי לעוד מישהו שמרוויח ממניפולציות שונות ומשונות, הוא היכולת לא ליפול אל מעשים טכניים בלבד, לשמור על אחדות השירות הנעלה ביותר האפשרית, ולהשתמש בכוח שלו למען הכלל.

כשעובדים בצורת טוב הוליסטית, (כזו שכל המעורבים בה רק נתרמים, ולא נפגעים בשום צורה) כל פרויקט שיווק הופך להיות חגיגה ואקסטאזה של שמחה ושיתוף פעולה מכל כיוון אפשרי.

כשרותמים ונרתמים מהכוח של כל האלמנטים שברשת, ושואפים להביא את כולם לסינרגיה מושלמת תוך כדי חוסר התפשרות על אתיקה ומוסר גבוהים – האינטרנט יכול להתגלות כבשורה הגדולה ביותר מאז התורה. מושגים כמו חופש כלכלי ואיכות חיים יחלחלו לתודעה וישנו את פני הכלכלה והתקשורת בשלבים ראשוניים, ואחרי זה – מי יודע?

 • אתרי אינטרנט
 • מנועי חיפוש
 • רשתות חברתיות
 • גולשים
 • פורומים
 • וכל פלטפורמה אחרת להצגת מידע ואינטראקציה באינטרנט

לכולם מגיע להגיע למימוש פוטנציאל מלא.

קבוצת דוראן שירותי אינטרנט נמצאת פה כדי לדאוג שזה יקרה

הצטרפו אלינו!

  • שלכם – הדוראנים:

   גיא בכר

   0528896977

   משרדים: 035227221

   צרו עמנו קשר לכל שאלה, שיתוף, רעיון מעניין והצעות ליצירה משותפת.

   info@duran-seo.co.il