תארו לעצמכם שהיתה דרך אמיתית להשתחרר מכבלי החיים הלחוצים כלכלית, בו במקביל לעשות משהו שאתם נהנים ממנו בצורה בלתי רגילה, עובדים עם חברים שלכם, מנהלים לעצמכם את הזמן במקום שהוא ינהל אתכם, ועל ידי זה שתעזרו לכל החברים והמכרים שלכם להרוויח יותר כסף – תרוויחו לא מעט גם בעצמכם?

לא… אני לא מדבר על שיווק רשתי, או על קסם כלשהו… אני מדבר על עבודה אחראית, מדודה בקצב שלה, ומלאת אמביציה ונכונות להצליח. אני מדבר על הבאינטרנט, ועל רכישת הכלים והיכולת לעשות את זה דרך קורס קידום אתרים, או דרך הקורס החדש – קורס שיווק באינטרנט ופרסום ממומן.

יכול להיות שהמילה שיווק יכולה להלחיץ קצת, ויכול להיות שהמילה אינטרנט גם עלולה להפחיד מישהו או שניים מהקוראים מילים אלו, אבל האמת היא, שזה קל ללמידה בצורה בלתי רגילה.

קורס קידום אתרים המועבר במכללת ג'ון ברייס, על ידי חברות דוראן וסאו-סימפל, מכסה את כל הידע שצריך לדעת, מרמת הבסיס ועד הפיקחות הגבוהה ביותר, בצורה תבניתית ברורה, ובוגרי הקורס יוצאים עם סל גדול של כלים, והרבה ליווי ואהבה בשביל לדאוג שהם יצליחו בעולם בחוץ.

כל בן אדם שיודע לגלוש באינטרנט, ויודע איך משתמשים בפייסבוק (ואולי אפילו גם זה לא…), יכול להתחיל מהמבוא הבסיסי ל-HTML, שזהו בעצם סקירה טכנית על המונחים הבסיסיים שצריך לדעת בשביל להבין האם אתר נבנה כהלכה למנוע החיפוש (שהוא יוכל להבין מה כתוב בו, ולקטלגו למילות חיפוש רלוונטיות בהתאם), ומשם צעד אחר צעד, נכנסים לעולם המרתק של האינטרנט ואתרי האינטרנט הקיימים בעולם.

מעל 100 שעות של הרבה כיף ושעשוע, מתובלים במקרים מרתקים, גישות שונות, ודרכי פעולה כדי שבסיום הקורס נוכל כולנו להצליח להביא מסר/מוצר/שירות כלשהו לתודעתם של הגולשים הרבים.

זהו הקורס הוותיק ביותר בארץ, מעל ל-600 בוגרים. זהו הקורס היחידי שמחנך את בוגריו לשוק בעבודה בחוץ, ושם דגש מיוחד על היכולת ליצור לעצמינו נכסים באינטרנט, כאלה שברבות הזמן יהוו מוקדי רווח עבורינו, תוך כדי שאנחנו מצליחים לאט לאט לאסוף מספר לקוחות שיכלכלו אותנו עד שהנכסים יתחילו להניב.

אחוז נכבד מהבוגרים כבר נותנים שירותי קידום אתרים ושיווק באינטרנט, ונחשבים לנותני שירות איכותיים ביותר, במקביל לעשרות רבות אחרים שבחרו ללכת בכיוונים אחרים של עבודה שכירה (מקצוע נחשב ונחשק ביותר), או קידום מיזמים פרטיים שהיו בבעלותם עוד מלפני הגעתם לקורס.

במהלך הקורס לומדים על כל אפיקי השיווק באינטרנט:

קידום אתרים, פרסום בגוגל, רשתות חברתיות, פורומים, בלוגים, אתרי סימניות, ועוד רבים וטובים.

נשמח לראותכם, לפרטים – צרו קשר עמנו – 09-7661321 (שלוחה 3)

מדריכים נוספים שכדאי לבדוק: מדריך בניית אתרים של חברינו – DigitalST