פרסום בגוגל חוסך לך כסף

כיום ענקית האינטרנט והתקשורת בעולם, גוגל, מרוויחה את כספה רק ממודל רווח אחד והוא פרסום. החברה ששוויה מעורך היום בלמעלה מ 150 מיליארד דולר משקיעה את מירב מאמציה בדבר אחד מרכזי והוא – להביא לגולש בדיוק את מה שהוא מחפש.

כאשר גולש מחפש מוצר, מידע, שירות או כל דבר אחר במנוע החיפוש של גוגל ותוצאת החיפוש מתאימה בדיוק למה שהוא מחפש הוא יהיה מרוצה אם זה בתוצאות האורגניות או בקישורים הממומנים. כל בעל עסק יודע שלקוח מרוצה זה כנראה לקוח שיחזור ואם השירות שניתן לו הוא בחינם כמו במקרה של גוגל, הוא בטוח יחזור. כיום אפשר להגיד בבטחה שאזרחי מדינת ישראל מרוצים מאד מגוגל, 95% מהגולשים ברשת בארץ פונים לגוגל כאשר הם נכנסים לאינטרנט. ישראל לא לבד, זהו המנוע חיפוש הפופלארי בעולם עם למעלה מחצי מיליארד גולשים ביום. הרבה יותר מכל מנוע חיפוש אחר.

מה זה פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל מחולק לשניים, הפרסומות המוצגות במנוע החיפוש והפרסומות המוצגות ברשת המדיה של גוגל:

פרסום במנוע החיפוש – כאשר גולש מחפש משהו במנוע החיפוש של גוגל עולות לו תוצאות חיפוש. התוצאות מחולקות לשתיים, תוצאות אורגניות וקישורים ממומנים. הקישורים הממומנים / הפרסומות הן התוצאות שעולות בראש הדף ובצידו.

שיווק בגוגל

שיווק ופרסום באינטרנט

פרסום ברשת המדיה – רשת המדיה של גוגל מאפשרת למפרסם להגיע למשתמשי האינטרנט בכל רחבי רשת האתרים האיכותיים של גוגל. ניתן למקד את המודעות לפי פרמטרים רבים למשל, המפרסם יכול להחליט אם הוא רוצה שהפרסום שלו יופיע בכל האתרים או באתרים ספציפיים, אפשרי להציג את המודעות גם בטלפונים סלולריים או רק למשתמשי המחשב, ניתן להציג את הפרסום גם לפי מיקומים גאוגרפיים. אתרים שנכללים ברשת המדיה של גוגל: יד 2, דה מרקר, ynet, מאקו, youtube ועוד…

ובכן על מנת שבעל עסק או נותן שירות ירצה לשלם על פרסום בגוגל עליו לראות תוצאות בפועל שהפרסום אכן עובד, גוגל מעניקה למפרסמיה כמות נתונים הזויה בסטנדרטים של עולם הפרסום. המפרסם יכול לדעת בדיוק את כמות האנשים שראו את המודעה שלו, כמה התעניינו בה, כמה הוא שילם על כל אחד שצפה בה ועוד הרבה מעבר. גוגל גם דואגת לכך שהקהל שמגיע למודעת הפרסום יהיה כמה שיותר איכותי.

קמפיין פרסום בגוגל חסכוני וממוקד הרבה יותר לעומת כל מדיה אחרת. הוא מדיד, יעיל ורלוונטי לצרכן. אם אתה בעל עסק וברצונך לשווק את המוצר או השירות שלך זה המקום הראשון שמומלץ לך לבדוק.

אם ברצונך להבין יותר בנושא פרסום בגוגל אתה מוזמן להתייעץ עמנו.

דוראן שירותי אינטרנט